Když maminky navrhují...

Nová tvář značky Gmini Michaela Tomešová (za svobodna Doubravová)

 

 

Míša Tomešová je česká herečka a zpěvačka, která se ve svých 25 letech stala maminkou syna Kristiána. Mateřství si naplno užívá a spolu s tatínkem Romanem Tomešem se těší ze syna Kristiána.

Míšu jsme si vybrali jako tvář nejen pro její mladistvou krásu, ale také proto, že je milá, skromná a perfektně vystihuje to, co značka Gmini představuje.

 

Filmografie

Filmy: Deník šílené manželky, Stopy života – Na Dřeň

Seriály: Ordinace v růžové zahradě, Ulice, Přešlapy, Terapie, Maturita

 

Divadlo Kalich

Muzikály: Robin Hood, Osmý světadíl, Pomáda, Mauglí, Horečka sobotní noci, Atlantida,  Rent

 

Národní divadlo

Wiliam Shakespeare: Sen čarovné noci

 

 

Rozhovor s Míšou Tomešovou před porodem

 

1. Jak se těšíte na rodinu? Určitě se Vám změní pracovní a soukromý režim - bojíte se toho? Nebo naopak se nemůžete dočkat příjemné změny?

Kdybych teď odpověděla, že se netěsím, bylo by to asi hodně zvrhlé. :-D Samozřejmě už se nemůžěme dočkat. Režim se mi pochopitelně změnil dost markantně a je pravda, že už se mi po skotačení na jevišti stýská, je to droga, ale jsem si jistá, že ta opravdová závislost přijde s miminkem a je moc fajn, že mám povolání, kde jsem sama svým pánem a můžu si určit tempo po porodu.

 

2. Máte už výbavičku pro miminko? Nebo jste maminka, která shání věci na poslední chvíli.

Jelikož už mám rodit každým dnem pochopitelně všechno už mám do detailu připravené, ačkoliv pár týdnu před porodem jsme se stěhovali, takže to bylo docela dobrodružné jestli stihneme všechno vybalit a připravit pro malýho. Naštěstí už jsme ready! 

 

3. Které klučičí oblečení se Vám líbí nejvíc?

Miluju, když můžu koupit něco co má v šatníku i můj muž. Nejčastěji kostkovaný košile. Přijde mi to strašně prďácký a roztomilý.

 

4. Co je pro Vás důležité při výběru kočárků? Barva? Design? ...

Já hodně hledím na barvy! Čím výraznější, tím lepší. Ale pochopitelně se s tím musí snoubit praktičnost, pružnost, velikost koleček a příslušenství.

 

5. Zaznamenala jste fakt, že už nekupujete oblečení pro sebe, ale myslíte na miminko, co pořídit, co nakombinovat?

Myslím, že to je přirozený vývoj, že máma tak trochu občas zapomíná myslet na sebe a nakoupí radši svým blízkým. Až budu zpátky na svojí váze, tak si určitě zase něco pořídím. Nechci se o sebe přestat starat jenom protože budu máma!

 

6. Jak se Vám líbí značka GMINI? Kde jste se o ní dozvěděla?

O G-mini jsem se dozvěděla, když jsem začala na počátku těhotenství pomrkávat po oblečcích a zaujala mě díky českým motivům a nápisům designově a ten materiál, to by fakt člověk pořád hladil!!

 

7. Jaké produkty ze sortimentu značky Gmini se Vám líbí nejvíce?

Jednoznačně krtečková kolekce. Jsme v Čechách, krteček je kult. A mimoně má dneska každej...:-D

 

8. Který kočárek od Gmini je Vaším favoritem?

Moc se mi líbí kolekce Grand pro svojí praktičnost i design. Jsou lehké, skladné a víceúčelové.

 

9. Máte raději výrazné barvy či spíše neutrální odstíny?

Co myslíte? :-) Já miluju barvy. Celkově mě ta pestrost dobíjí baterky! 

 

10. Jak se těšíte na "kočárkování" s miminkem? Jste typ na dlouhé procházky?

Na to se těším asi úplně nejvíc. Až začne venku vonět jaro a já vezmu kočár nebo nosítko na břicho a svoje dva pejsky a půjdeme na dlouhou procházku do lesa!

 

11. Jako  nastávající maminka jste se navíc stala tváří české značky Gmini, jak to vnímáte? Těšíte se na spolupráci?

Sama jsem z této nabídky strašně překvapená a nadšená. Líbí se mi, že G-mini je ryze česká a cenově dostupná značka, kterou vyvíjí tým maminek, vytvářející produkty díky svým bohatým zkušenostem. A doufám, že se budu moci aktivně zapojit do vymýšlení nových věcí pro G-mini-abych nebyla "jen tvář", ale další maminka, která chce dělat radost ostatním maminkám